Akıllı İstasyon

OPET’TEN TEKNOLOJİK BİR YENİLİK DAHA:

AKILLI DOLUM SİSTEMİ

Opet’ten Her Zaman Doğru Yakıtı Alırsın!

Opet Akıllı Dolum Sistemi’ne neden kayıt olmalıyım?Aracınızın benzin mi dizel mi kullandığını plakanızdan tanıyıp her gelişinizde size doğru yakıtı vermesi için Opet Akıllı Dolum Sistemi’ne kayıt olabilirsiniz.  
Opet Akıllı Dolum Sistemi’ne nasıl kayıt olabilirim?Opet Akıllı Dolum Sistemi’ne kayıt olmak için aşağıdaki dört yoldan birini izleyebilirsiniz: 
Yakıt boşluk, aracınızın plakası boşluk, yakıt tipinize göre BENZİN veya DİZEL yazıp 6738’e gönderin ve sistem kaydınızı tamamlayın. Örnek: Yakıt 34ABC12 BENZİN    
444 67 38 numaralı Opet Müşteri Hizmetleri’ni arayarak Akıllı Dolum Sistemi kaydı yaptırmak istediğinizi iletin.
https://www.opet.com.tr/akillidolumsistemi/  adresinden “Online Kayıt”a tıklayıp, formu doldurun. GSM numaranızı, plakanızı ve yakıt tipinizi yazıp gönderin. Telefonunuza gelecek onay SMS’iyle kaydınız gerçekleşsin. Opet Mobil Uygulamasını indirin, Akıllı Dolum Sistemi ekranından kayıt işleminizi gerçekleştirin.
Opet Mobil Uygulamasını indirin, Akıllı Dolum Sistemi ekranından kayıt işleminizi gerçekleştirin.    

Akıllı İstasyon web sitemizi ziyaret etmek için tıklayınız.
 

MOBİL ÖDEME SİSTEMİ:OPET’TE MOBİL ÖDERSİN, HIZLI ÖDERSİN!
Neden mobil ödemeliyim?Opet Mobil Ödeme Sistemi sayesinde Opet’ten yapacağınız akaryakıt alışverişlerinizde aracınızdan inmeden ödemenizi kolayca yapabilirsiniz.
Opet Mobil Ödeme Sistemi’ne nasıl kayıt olabilirim? Opet Mobil Uygulaması’nı indirip, uygulamanın Mobil Ödeme alanındaki “Kayıt Ol” butonuyla kayıt işleminizi başlatabilirsiniz.Cep telefonunuzu, kredi kartı bilgilerinizi, kredi kartınızın son kullanım tarihini ve araç plakanızı sisteme girdiğinizde sistemin yönlendirmeleriyle birlikte kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.Halihazırda Masterpass üyesiyseniz aynı ekranda bankanız tarafından gönderilen SMS’te yer alan tek kullanımlık şifreyi kullanarak Masterpass hesabınızı doğrulayabilirsiniz.
Opet istasyonlarında mobil ödeme nasıl gerçekleşir?Mobil Ödeme Sistemi’ne başarıyla kaydolduktan sonra Opet’e geldiğinizde mobil ödeme yapacağınızı belirtirsiniz.Pompa Görevlimiz dolumu yaptıktan sonra telefonunuza ödeme bilgisi gelir.Ödemeniz gereken tutarı kontrol edip onay verdiğinizde, telefonunuza bankanız tarafından tek kullanımlık bir doğrulama kodu gönderilir. Bu kodu uygulama ekranına girdiğinizde ödeme gerçekleşir.Telefonunuzun ekranında ödemenin başarılı olarak gerçekleştiğine dair bir mesaj çıkar.Size verilecek yazar kasa fişinde ise “mobil ödeme başarılı” yazısını görürsünüz.

Kredi kartı bilgileriniz, ödeme işlemlerinizin güvenliği için MasterPass altyapısı ile saklanmaktadır ve Opet tarafından bilinmemektedir.

Mobil Ödeme web sitemizi ziyaret etmek için tıklayınız.

ÜCRETSİZ WİFİ:OPET’TE HEM SEVGİYLE HEM Wİ-Fİ İLE BAĞLANIRSIN 

Opet’e geldiğinizde OPET_WIFI ağına tıklayın,

çıkan giriş sayfasına cep telefonu numaranızı yazın,

telefonunuza göndereceğimiz şifreyle hemen bağlanın.

İsterseniz telefonunuzla doğrulama yaparak tablet ya da bilgisayarınızdan internete girin.

Üstelik bir Opet istasyonunda ağa girmişseniz aynı hafta içinde başka bir Opet istasyonuna gittiğinizde wi-fi ağına otomatik olarak bağlansbilirsiniz.

Ücretsiz Wi-Fi web sitemizi ziyaret etmek için tıklayınız.