Opet Kart

OPET Kart, siz değerli müşterilerimizin ücretsiz akaryakıt, kampanyalar ve çeşitli fırsatlardan faydalanmasını sağlamak ve sizleri daha yakından tanımak amacı ile OPET Petrolcülük A. Ş. tarafından sunulan bir sadakat kartıdır.

OPET Kart’ınız aylık 1.000 TL’ye kadar akaryakıt alışverişinizde size sadece OPET’te akaryakıt alışverişlerinizde kullanabileceğiniz %0,25 oranında Yakıt Puan kazandırır.*

2021 yılı içerisinde her üç aylık dönemde kazanılan ve harcanmamış olan yakıt puanlar için her 3 aylık dönemde puan sıfırlama işlemi yapılacaktır. Puan sıfırlama ile ilgili duyurular www.opet.com.tr ve Opet Mobil Uygulama üzerinden yapılacaktır. Yakıt Puanların harcanabilmesi için Opet Kart’ın, Parolu kartın ya da cep telefonu numarasının aktivasyonu yapılmış olmalıdır.

Puan Kazanım DönemleriPuan Son Kullanım Tarihi
1 Ocak – 31 Mart 202115 Nisan 2021
1 Nisan – 30 Haziran 202115 Temmuz 2021
1 Temmuz – 30 Eylül 202115 Ekim 2021
1 Ekim – 31 Aralık 202115 Ocak 2022

Aktivasyon detaylarını https://www.opet.com.tr/opet-kart-kazanilan-puan-nasil-harcanir sayfasında bulabilirsiniz.

Ayrıca 2021 yılında her üç aylık dönemde ve her dönemde 1 defa geçerli olacak şekilde, ilgili dönemlerdeki 0 – 5 TL baz puan bakiyesi olan müşterilerin baz puanları 3 kat değerli olacaktır. Müşteriler, baz puanlarını Opet istasyonlarında 150 TL ve üzeri benzin veya motorin alışverişlerinde harcayabileceklerdir. Örneğin; 15 Mart 2021 tarihine kadar akaryakıt alışverişlerinizden toplamda 3,75 TL baz puan kazandınız. 15 Nisan 2021’e kadar 3,75 TL puanınızı 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde 11,25 TL olarak harcayabilirsiniz. İlgili kampanyaya Minibüs Kulübü üyeleri, Fiat Ortak Kart, İndirim Kart, Koçailem Kart ve Opet Worldcard sahipleri dahil değildir.

Minibüs Kulübü üyeleri akaryakıt alışverişlerinden sadece kartlarına tanımlı kampanya kapsamında yakıt puan kazanabileceklerdir.

Yapay zeka kullanımı ile daha önce 2 defa** uluslararası ödüle layık görülen Opet Kart Sadakat Programı kampanya altyapısı Opet Mobil Uygulaması üzerinden “Opet Akıllı Kampanya Sistemi” ile müşterilerimizin ekstra puan kazanabilmeleri amacıyla hizmetine sunulmuştur. Artık sadece Opet Mobil Uygulaması’ndan değil Akıllı Kampanya Sistemi’ne SMS ile katılmak için AKILLI yazıp bir boşluk bırakıp Opet Kart Programı’na kayıtlı olduğunuz cep telefonu numaranızı 6738’e SMS göndererek, size özel sunulan kampanyanızı anında öğrenebilirsiniz.

Ayrıca OPET Kart’ınız Paro özelliği sayesinde tüm Paro Üye İşyerleri’nde de Paropuan kazandırır!***

* Opet, kişisel verilerin kullanım amacına yönelik hususlar hariç, önceden bildirmeden, Opet Kart Programı şartlarını değiştirebilir, programı durdurabilir, üyeliği iptal edebilir, üyeliğe ilişkin aidat alabilir. Opet Kart Programı detayları için: www.opet.com.tr/opetkart_uyelik_onayi

** DataIQ Awards’18’de “Pazarlama Programlarında En İyi Veri Kullanımı” kategorisinde “Akıllı Kampanya Öneri Sistemi” ile birincilik ödülü ve 2020 Stevie Sales & Customer Service Awards’da “Kişiselleştirilmiş Akıllı Kampanya Öneri Sistemi” ile Gümüş ödül kazanılmıştır.

*** 22 Mayıs 2015 tarihinden itibaren Paro üye iş yerlerinde kazanılan puanlar sadece puanın kazanıldığı Paro üye iş yerlerinde harcanabilmektedir.

Paro Programı Üyelik Onayı detaylı bilgi için tıklayınız.

Paro Programı hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.