Opet Mobil Uygulama

Opet Mobil Uygulama Nedir?

Opet Mobil Uygulaması, yenilenen tasarımıyla iOS veya Android işletim sistemli cep telefonlarınızdan veya tabletlerinizden istasyonda ödeme yapabildiğiniz, akaryakıt alımlarınızı ve kazandığınız puanları takip edebildiğiniz ve size daha birçok fayda sağlayan özelliklere erişebildiğiniz bir mobil uygulamadır.


Opet Mobil Uygulaması’ndan en yakın Opet istasyonlarına kolaylıkla erişebilir, istasyon özelliklerini ve iletişim bilgilerini görebilir, hatta istediğiniz istasyona yol tarifi alabilirsiniz. Her zaman doğru yakıtı almanızı sağlayan sistem olan Akıllı Dolum Sistemi’ne kolaylıkla kaydolabilirsiniz. Opet istasyonuna geldiğinizde aracınızdan inmeye gerek kalmadan uygulama üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde akaryakıt ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama üzerinden sizlere fayda sağlayan güncel kampanyalara erişebilir ve kampanyalara katılım sağlayabilirsiniz. Opet Kart veya cepten tanıma sistemi ile uygulamaya giriş yapabilir, akaryakıt alımlarınızı takip edebilir ve puan bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz. Anında akaryakıt fiyatlarını görüntüleyebilir ve daha birçok özelliği keşfedebilirsiniz.

Mobil Uygulama Nasıl Kullanılır?

Opet Mobil Uygulaması’nı iOS ve Android işletim sistemli olan cep telefonlarınızda veya tabletlerinizde bulunan uygulama marketlerinden(AppStore – Play Store) indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra açtığınızda Opet Kart veya cep telefon numaranızla giriş yapabilirsiniz veya hızlıca ve kolayca aktivasyon sağlayabilirsiniz.

https://youtube.com/watch?v=ByTMUYZWjeg%3Frel%3D0

Uygulamayı indirmek için: